ROBOTIS’le Robotikte Toplum 5.0 Konferansı,  Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü önderliğinde Ankara’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek olan FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesine kapsamında düzenlenmektedir.

Zirvenin; akademisyenleri, karar vericileri, uzmanları, öğretmenleri, her seviyeden ilgili öğrencileri, sivil toplum temsilcileri ile özel sektörü bir araya getirerek teorik ve pratik bilgilerin tartışıldığı ve paylaşıldığı bir ortam olması amaçlanmıştır.

Konferans’ın bu seneki teması Toplum 5.0 yolunda ROBOTIS’in Robotik Kodlama konusunda Kore’de ve dünya genelinde uyguladığı akademik tabanlı STEM eğitim sistemi oluşturmaktadır.

Ayrıca ROBOTIS’e özel alanda gün boyu STEM tabanlı kodlama ve robotik atölyeleri yapılacaktır. Konferansın dili İngilizce olup, ROBOTIS’in eğitim teknolojilerindeki gelişmelerinin FATİH Projesi kapsamında değerlendirilme imkânı sunulması ile özel bir konferanstır.

Konferans, sizlere son derece geniş katılımlı bir ortamda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bir ortam sağlamının yanı sıra ROBOTIS ürünlerini daha yakından izleme fırsatı sunmaktadır.

2-3 Kasım tarihlerinde Ankara’da görüşmek dileğiyle.

Positive SSL